Skip to Navigation

Montáž na klíč

Kvalitní zabudování oken a dveří

Nejdůležitějším kritérim pří dodávce nových oken není jen kvalita použitého materialu, ale hlavně taky jeho kvalitní zabudování do stavebního otvoru. Totéž platí i pro další námi dodávané zboží.

Naše firma nabízí veškeré práce související z dodávkami načích výrobků. tj. Dovoz, demontáž stávajích výplní včetně likvidace vzniklého odpadu, kvalitní montáž a zednické začištění špalet zevnitř i z venku a hrubý uklid vzniklých nečistot. Taktéž dodáme a kvalitně namontujeme vnitřní a vnější parapety, žaluzie, rolety předokenní i nadokenní i s el. Pohonem a sítě proti hmyzu, Veškeré komponenty se snažíme vždy co nejlépe barevně sladit s barvou dodaných výrobků.

Všechny montážní práce zabezpečujeme výhradně našimi zaměstnanci. Např. výměnu oken ve standartním bytě v paneláku provádíme v jednom dni včetně všech prací, výměna oken ve standartním rodinném domku cca 3 dny. Dovoz výrobků je vždy zdarma. Na zákazníka zůstane pouze před montáží provest zabezpečení podlahových ploch a nábytku přikrytím, uvolnění místa v bezprostřední vzdálenosti od vyměnovaných oken a dveří, provedení konečného uklidu po výměně a natěr špalet.

Pro montáž plastových oken a dveří DOPORUČUJEME ošetření připojovací spáry výrobků použitím systému I3. Montáž tohoto systému provádíme na výhradní objednávku zákazníka.

Nejlepší reklamou ale dle našeho soudu jsou reference a ty dávají o nás naši zákazníci velmi dobré. Servis našim zákazníkům provádíme na jejich vyzvání vždy bezplatně a to po dobu pěti let od montáže. Servisní návody a pravidla udržby naleznete na titulní straně naší webové prezentace v pravém spodním rohu v sekci pro stažení.

Více informací o systému I3 naleznete v přiloženém letáku.

SouborVelikost
ilbruck.pdf1.92 MB