Skip to Navigation

Vchodové dveře

Vchodové dveře z profilového systému GENEO ®

Vchodové dveře profil - GENEO

Vchodové dveře z profilového systému GENEO představují jedinečnou inovaci s perspektivou budoucnosti. Technologicky předběhly svou dobu, díky tomu také spojují vynikající energetickou hospodárnost s komfortem a vzhledem.

Vlastnosti, které určují nevýdaný efekt:

  • Maximální stabilita daná vlákny, které vyztužují jádro profilu
  • Jedinečná energetická izolace až do hodnoty Uf = 0,76 W/m2K
  • Odolnost proti vloupání do třídy bezpečnosti WK2 bez nutnosti použít armování, a to včetně vynikající tepelné izolace
  • Možnost použití skrytých pantů kování u bílých profilů
  • Možnost použití všech dveřních výplní až do tloušťky 53 mm
  • Bezbariérové provedení s možností individuálního přizpůsobení

Volba nejmodernějších profilů pro vchodové dveře na trhu Vám zaručí dlouhodobou záruku zachování hodnoty Vaší nemovitosti. Jsou vhodné pro použití v novostavbách i při rekonstrukcích.

Tepelná izolace uspokojí všechny požadavky

Profily vchodových dveří GENEO jsou díky špičkovému materiálu RAU-FIPRO a inovační konstrukci profilů nejhospodárnějšími profily ve své třídě. V jednom systému se tak slučuje konstrukce profilů se 6-komorovou technologií, konstrukční hloubka 86 mm a řešení zabraňující vzniku tepelných mostů. A to vše bez nutnosti použití ocelového armování. V kombinaci s termomoduly a dveřní výplní s tloušťkou 53 mm dosahují vchodové dveře z profilového systému GENEO až hodnoty Ud = 0,51 W/m²K. Je to koncept úspory energie, dotažený do své dokonalosti.

Maximální energetická hospodárnost pomáhá při šetření nákladů. Široké možnosti použití profilů pro vchodové dveře také vyhoví všem požadavkům.

Profily vchodových dveří GENEO dosahují už ve standardním provedení nejlepších tepelněizolačních hodnot. Výběrem těchto vchodových dveří se rozhodujete pro dveře, které už v současné době splňují požadavky budoucích norem, zaměřených na šetření energií. Tím si zabezpečíte dlouhodobé zachování hodnoty Vaší nemovitosti.

Šetření přírodních zdrujů

Čím víc investujete do tepelné izolace obvodového pláště Vaší budovy, tím větší bude úspora energie. S vchodovými dveřmi a okny z profilového systému GENEO tak aktivně přispíváte k pozitivní energetické bilanci a chráníte životní prostředí. A samozřejmě také svou peněženku.

Dveřní výplně

Dveřní výplně Vám nabízíme ve dvou různých variantách: