Skip to Navigation

Zdvižně odsuvné

Systém zdvižně odsuvných dveří GENEO®

Posuvně-zdvižné dveře

Zdvižně odsuvné systém dveří GENEO rozšiřuje sortiment profilových systémů GENEO o další výrazný a nezaměnitelný prvek.

Působí přesvědčivě díky inovativním technologiím a vysoce preciznímu provedení konstrukce a výroby. Již na první pohled je jasné, že REHAU tvoří nová měřítka také v oblasti systémů posuvnězdvihacích dveří.

Úzký tvar profilů moderního vzhledu

Velkorysé plochy skel a malé pohledové šířky profilů hrají v moderní architektuře svou specifickou roli. Se systémem posuvně-zdvihacích dveří GENEO je možné tyto požadavky splnit. Díky úzké, zaoblené konstrukci profilu je možné realizovat prvky vysoké úrovně pro nové stavby, stejně jako energetické sanace staré zástavby.

Otevřený prostor pro vysoké prvky

U velkého výběru druhů otevírání je možné prvky posuvně-zdvihacího systému dveří GENEO realizovat až do výšky 2,70 m a celkové šířky až 10 m.

Důraz na barvu a povrch

Jestli lakované, s hliníkovými krycími lištami nebo kašírované fóliemi, jestli jednobarevné nebo v dekoru dřeva, zda uvnitř nebo zvenku, Vašim přáním na barevnou kombinaci nejsou kladeny žádné překážky.

Komfort v každé situaci

Investor klade důraz na odzkoušené systémy, snadné ovládání, optimální hlukový útlum a účinou ochranu proti vloupání při vysoké energetické efektivnosti.

SouborVelikost
GeneoHST_prospekt_cz_1111_www.pdf813.9 KB