Nové exkluzivní povrchy pouze u nás!

Nabízíme širokou paletu standartních barevných odstínů v jednotné ceně a 46 s doplatkem.

– Navštivte nás

Celoskleněné zábradlí

Celoskleněné zábradlí

Celoskleněné zábradlí...

Ochranné systémy proti pádu mají často trvalý negativní dopad na celkový vizuální vzhled. Dobrá zpráva: se SKYFORCE je to minulost.

Stylový vzhled, nejlepší výhled

SKYFORCE je ochrana proti pádu pro nejvyšší požadavky na design: Všechny viditelné části lze přizpůsobit barvě vašeho okna. Takhle SKYFORCE perfektně sedí a nenápadně do jasných linií moderních fasád. Skleněný design také zajišťuje vždy nejlepší výhled ven.

Nic neznamená moderní architektonické styly tolik jako velkorysé skleněné fasády s okny od podlahy ke stropu.

 

Certifikovaný trezor
Se SKYFORCE se spoléháte na certifikované systémové řešení. To znamená: Všechny komponenty jsou navzájem dokonale sladěny a bezpečně spojeny s vašimi okny REHAU.

 

Provedeno bez starostí

SKYFORCE je k dispozici výhradně u vašeho specializovaného prodejce REHAU. Princip „vše z jednoho zdroje“ eliminuje potřebu časově náročné dodatečné koordinace. Účinně se předchází stavebním zpožděním a vaše ochrana proti pádu je pro vaše okna REHAU provedena profesionálně a přesně.

Perfektně integrované komponenty jsou k dispozici v provedení eloxovaný hliník, antracit (RAL 7019) a bílá (RAL 9016). S volitelným práškovým lakováním je možné individuální přizpůsobení barvě okna.
Spolu se skrytým upevňovacím systémem to vede k trvale stylovému vzhledu.

Lze použít flexibilně. Ochrana proti pádu SKYFORCE je kompatibilní s okenními systémy REHAU Euro-Design 70, Brillant-Design, SYNEGO a GENEO.