Nové exkluzivní povrchy pouze u nás!

Nabízíme širokou paletu standartních barevných odstínů v jednotné ceně a 46 s doplatkem.

– Navštivte nás

Vrata HORMANN

Obchodní zastoupení firmy HÖRMANN

Jsme obchodní zástupci

Jako obchodní zástupci firmy Hörmann vám můžeme nabídnout ty nejlepší podmínky a bohaté zkušenosti v oblasti prodeje a montáže garážových vrat. Ať již jde o sekční či výklopná vrata.

Výklopná a sekční vrata

Pokud se rozhodnete pro garážová vrata Hörmann, rozhodnete se tím pro Know-how velké mezinárodní značky prověřené desetiletími. Garážová vrata Hörmann jsou vyrobené z materiálů nejlepší kvality, jsou znamenitě zpracované a poskytují maximální komfort při jejich obsluze a spolehlivost všech funkcí. To vše zpečetíme naším dobrým jménem.

Elegantní automatická sekční vrata Hörmann se otvírají kolmo směrem nahoru. Tím získáte ve své garáži i před ní více místa a průjezd je zcela volný. Sekční vrata se hodí vždy – je jedno, zda je otvor pro Vaši garáž pravoúhlý nebo zkosený, zda má segmentový oblouk nebo půlkruhový. Proto se tato vrata tak ideálně hodí k dodatečné modernizaci. Automatická vrata Hörmann ovládáte tak pohodlně jako Váš televizor. Jediné stisknutí tlačítka a již vjíždíte do Vaší garáže, chráněni za každého počasí.

Ekonomicky výhodnou variantou jsou výklopné vrata Berry, které spojují eleganci a jednoduchost.