Nové exkluzivní povrchy pouze u nás!

Nabízíme širokou paletu standartních barevných odstínů v jednotné ceně a 46 s doplatkem.

– Navštivte nás

Pohony a ovládání

Pohony a ovládání HÖRMANN

Pohony a ovládání HÖRMANN

Všechny komponenty vrat a pohonů společnost Hörmann sama vyvíjí a vyrábí, jsou stoprocentně vzájemně sladěny a pro vaši bezpečnost testovány a certifikovány nezávislými uznávanými institucemi. Jsou vyráběny podle systému řízení jakosti DIN ISO 9001 v Německu a splňují všechny požadavky evropské normy EN 13241-1. Naši vysoce kvalifikovaní zaměstnanci intenzivně pracují na nových výrobcích, neustálém dalším vývoji a zlepšování detailů. Tak vznikají patenty a výhradní postavení na trhu.

Pohony vrat pro několik generací

Dlouhodobé zkoušky za reálných podmínek zajišťují vyzrálé sériové výrobky v kvalitě Hörmann. Z toho důvodu a díky vynikajícím technickým řešením a nekompromisnímu zajišťování kvality dostane zákazník společnosti Hörmann 5 let záruky na všechny pohony garážových vrat a vjezdových bran Hörmann.

Pohled do budoucnosti

Společnost Hörmann jde příkladem. Proto podnik pokrývá svou potřebu energie z více než 70 % z ekologické elektřiny a tento podíl neustále zvyšuje. Současně ročně ušetří mnoho tun CO² zavedením inteligentního a certifikovaného systému správy energie. A v neposlední řadě společnost Hörmann nabízí výrobky pro trvale udržitelné stavění.

Dálkové ovládání BiSecur s certifikovanou bezpečností

Obousměrné dálkové ovládání BiSecur představuje nejmodernější techniku pro komfortní a bezpečnou obsluhu pohonů garážových vrat, vjezdových bran, pohonů dveří, osvětlení aj. Mimořádně bezpečná metoda šifrování BiSecur, vyvinutá firmou Hörmann, se stabilním dosahem bez rušení vám poskytuje jistotu, že nikdo cizí nemůže zkopírovat váš kód dálkového ovládání. Testováno a certifikováno bezpečnostními experty univerzity v Bochumi.

Perfektně sladěné a 100 % kompatibilní

Všechny pohony BiSecur, přijímače a ovládací prvky jsou 100 % kompatibilní. Jedním dálkovým ovladačem nebo např. kódovací klávesnicí pohodlně otevřete nejen svá garážová vrata, ale i vjezdovou bránu vybavenou pohonem Hörmann a obsluhujete pohony dveří nebo další zařízení s přijímači BiSecur. Pomocí naší aplikace* v kombinaci s bránou BiSecur Hörmann můžete pohony garážových vrat a vjezdové brány Hörmann, domovní dveře Hörmann** nebo pohon vnitřních dveří PortaMatic a další zařízení ovládat komfortně prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu.

Komfortní dotazování na polohu vrat

Už nikdy nemusíte při větru a nečase vycházet před dveře, abyste se podívali, zda jsou vrata zavřená. Po stisku tlačítka indikuje barva LED na dálkovém ovladači HS 5 BS polohu vrat. Na přání vrata dalším stisknutím tlačítka*** zavřete. Pohodlněji a bezpečněji už svá vrata ovládat nemůžete.

Vynikající design

Exkluzivní dálkové ovladače BiSecur přesvědčují kromě designu v černé nebo bílé barvě také elegantním tvarem, který zvlášť příjemně padne do ruky. Dálkové ovladače Hörmann BiSecur, dodávány na přání s vysoce lesklým povrchem se vzhledem klavírového laku, byly mezinárodní porotou vyznamenány renomovanou designérskou cenou reddot design award za exkluzivní design.