Nové exkluzivní povrchy pouze u nás!

Nabízíme širokou paletu standartních barevných odstínů v jednotné ceně a 46 s doplatkem.

– Navštivte nás

Vchodové dveře REHAU Brillant

Atraktivní výrobek se stabilní hodnotou

Dlouhodobě v nejlepší formě

Vchodové dveře jsou vizitkou Vašeho domu. Stavíte nebo renovujete a stojíte před důležitým rozhodnutím. Pokud kladete důraz na tvar, obytný komfort a uchování hodnot, výběrem vchodových dveří ze systému REHAU Brillant-Design učiníte správné rozhodnutí.

Osobitý design pro vysoké nároky

Jako markantní optický prvek by měly Vaše vchodové dveře zcela zapadnout do architektury Vašeho domu. Vchodové dveře ze systému REHAU Brillant-Design proto musí splnit celou řadu nadstandardních požadavků na vzhled: rozmanité barvy, tvary a dekory stejně jako velký výběr příslušného příslušenství – od skla až po dopisní vhozy. kombinace hladkého povrchu a elegantní 20°-zkosení profilů propůjčuje Vašim vchodovým dveřím náročný a nezaměnitelný charakter.

Trvalá ochrana před povětrnostními vlivy

Vchodové dveře ze systému REHAU Brillant-Design nevypadají jen hezky, ale tvoří také odolnou ochranu proti větru, chladu a dokonce i proti nárazovému dešti. A to vše díky mimořádné kvalitě našich profilových systémů. Jsou vyrobeny z materiálu RAU-PVC, který je velmi odolný proti povětrnostním vlivům a působení UV záření. Svařené rohové spojení v kombinaci s uzavřeným ocelovým armování v křídle nám dává vysokou pevnost v krutu a velké armování nám zajišťujei vysokou stabilitu. Tak se budete i po dlouhých letech těšit z Vašich vchodových dveří.

Přednosti vchodových dveří REHAU Brillant

Konstrukční hloubka: 70 mm
Tepelná izolace: hodnota Uf: 1,7 W/m2 K
Odolnost proti vloupání: do třídy odolnosti 3
Povrchové zpracování: vysoce jakostní, hladké, lehce udržovatelné

  • 4 komorová konstrukce (křídlo), 5 komorová konstrukce (rám)
  • vysoká pevnost v krutu díky svařenému rohovému spojení
  • výborná stabilita zajištěná velkým armováním