Nové exkluzivní povrchy pouze u nás!

Nabízíme širokou paletu standartních barevných odstínů v jednotné ceně a 46 s doplatkem.

– Navštivte nás

DOORS CZ, s.r.o. - výroba kvalitních oken dvěří

O nás

Tradice firmy DOORS začíná už od roku 1994, kdy byla založena firma Pavel Šánek-DOORS, která se zabývala prodejem a montáží plastových oken a dveří především profilových systému Deceuninck a Internova a taky montáží sádrokartonu a okenního těsnění.

Postupem času se firma rozrůstala o nové zaměstnance a postupně rozšiřovala taky řady svých stálých zákazníků. Sortiment se postupem času rozšiřoval o prodej a montáž vrat LOMAX a HORMANN a střešních oken Velux a taky o montáže zimních zahrad.

Vývoj poptávky a trhu nás, ale čím dál silněji vedl k úvahám o zavedení vlastní výroby oken a dveří. Hlavním kritériem bylo zavedení co nejkvalitnějšího profilového systému z kvalitním kováním a taky hlavně s velkým důrazem na kvalitní práce související s prodejem tohoto sortimentu a to je kvalitní provádění montážních prací včetně veškerého servisu.

Od začátku roku 2006 jsme z těchto důvodů zahájili kompletní reformu firmy na výrobnu kvalitních oken a dveří REHAU v objektu provozovna Křekov 53. 

V dubnu roku 2006 se změnil název firmy na DOORS CZ, s.r.o a zahájili jsme vlastní výrobu plastových oken na nové pořízené technologii od firmy ALUMA CS z profilového systému REHAU, který jsem vyhodnotili ze všech dostupných systémů jako nejkvalitnější a osazujeme jej kováním MACO MultiMatic, které taktéž je všeobecně považováno za špičkové.

Veškeré související práce zásadně zabezpečujeme svými pracovníky, kteří mají dlouhodobé zkušenosti s montážemi těchto výrobků. Výrobní linka byla postavena na kapacitu cca 25 okenních jednotek za směnu.

Jako doplňkovou činnost jsme usilovali o získání obchodního zastoupení firmy Hormann, která dle našeho soudu je výrobcem nejkvalitnějších garážových vrat v Evropě, což se podařilo taktéž v roce 2006 a stali jsme se licenčním prodejcem tohoto systému. V roce 2008 jsem provedli modernizaci výrobní linky z důvodu permanentně velké vytíženosti, byla pořízena nová technologie, která dovoluje navýšit kapacitu výroby až na 35 okenních jednotek za směnu. Připravujeme se  na další nové věci které přijdou.